Dodatkowe funkcje w nowoczesnych drukarkach

Czasy, kiedy drukarki Rzeszów służyły jedynie do drukowania minęły bezpowrotnie. Dziś urządzenia te mają znacznie więcej funkcji, dzięki którym praca profesjonalnego biura jest znacznie szybsza, wydajna i kompleksowa. Nowoczesne drukarki wyposażane są w szereg funkcji, a także mogą być obsługiwane przy pomocy urządzeń mobilnych. Na jakie udogodnienia mogą liczyć posiadacze nowoczesnych drukarek biurowych?

 

Skaner

Skaner jest jedną z podstawowych funkcji biurowych urządzeń wielofunkcyjnych. Dzięki niemu możliwe jest tworzenie cyfrowej wersji dokumentów, zapisywanie ich w pamięci komputera lub w pamięci przenośnej lub automatyczne wysyłanie ich na wybrany adres e-mailowy. Dzięki skanerowi można szybko i wygodnie wysłać każdy dokument bez konieczności drukowania. Drukarka z funkcją skanera to świetne rozwiązanie dla firm, w których jest duży obieg dokumentów oraz w których nie ma miejsca na dodatkowe urządzenie biurowe.

 

Poufność danych

W wielu firmach drukarki służą do tworzenia dokumentów, które zawierają treści poufne. Dlatego też producenci proponują urządzenia, które wymagają autoryzacji druku przy pomocy np. kody PIN. Coraz częściej spotkać można także drukarki z funkcją niszczenia dokumentów. To idealny model urządzenia dla małych firm, w których nie ma miejsca na wstawienie dodatkowej niszczarki.

 

Bluetooth WiFi

Wybierając funkcjonalne urządzenia biurowe chcemy, by były wydajne i łatwe w obsłudze. Taką możliwość zapewniają nam urządzenia wyposażone w łączność bluetooth oraz WiFi. Bezprzewodowe drukarki idealnie nadają się zarówno do użytku domowego, jak i biurowego, gdzie każdego dnia kręci się wiele osób.
Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy pracownik może mieć szybki dostęp do drukarki. Co istotne, drukarki bez kabli zajmują znacznie mniej miejsca i zdecydowanie łatwiej utrzymać ich otoczenie w czystości.

Jeżeli chcesz zainwestować w rozwój swojej firmy i szukasz profesjonalnego urządzenia drukującego z dodatkowymi funkcjami, wybór drukarki ze skanerem, systemem poufności danych oraz WiFi i Bluetooth będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Firma DMD Tonery specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych drukarek oraz wysokiej jakości tuszów, tonerów oraz ich zmienników.

×