Promocja 5 lat gwarancji na urządzenie Brother - DMD

Uwaga, uwaga! Renomowany producent drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Brother umożliwia teraz otrzymanie aż 5 lat gwarancji gratis! Należy jedynie spełnić kilka prostych warunków, o których informacje znajdziesz poniżej. Korzystając z promocji 5 lat gwarancji, uzyskasz pewność odnośnie wysokiej jakości sprzętu i prawidłowej pracy urządzenia przez okres aż 5 lat. W razie wystąpienia określonych w umowie gwarancyjnej usterek drukarki Brother, możesz bowiem liczyć na wsparcie bezpłatnego serwisu. Kup jedno z objętych promocją urządzeń Brother, zarejestruj je w czasie trwania akcji i korzystaj z gwarancji aż przez 5 lat!

Zasady pormocji 5 lat gwarancji

Producent urządzeń drukujących Brother jest organizatorem akcji pt. Brother - promocja 5 lat gwarancji - DMD, która obowiązuje w terminie od 1.04 do 30.06.2023 r. Polega ona na zakupie jednego z podanych modeli urządzeń atramentowych kolorowych Brother (DCP-T420W, DCP-T425W, DCP-T426W, DCP-T520W, DCP-T525W, DCP-T720DW albo MFC-T920DW) i późniejszym zarejestrowaniu tego zakupu na stronie internetowej brother.pl w okresie trwania akcji promocyjnej (1.04 - 30.06.2023 r.). Tyle wystarczy, by móc cieszyć się pięcioletnią gwarancją od samego producenta!

Musisz oczywiście pamiętać o podstawowych warunkach umożliwiających korzystanie z gwarancji. Z zakupionego urządzenia Brother należy korzystać według zasad zawartych w Instrukcji Obsługi, stosować jedynie oryginalne tusze lub tonery oraz ewentualne prace konserwacyjne i serwisowe wykonywać jedynie w autoryzowanych punktach serwisowych firmy Brother. Pięcioletnia gwarancja od Brother funkcjonuje na identycznych zasadach co ta obowiązkowa, udzielana na okres 2 lat, z tą różnicą że możesz cieszyć się nią jeszcze dłużej!

Zalety rozszerzonej gwarancji

Skorzystanie z promocji 5 lat gwarancji zastępuje tę standardową gwarancję udzielaną przez firmę Brother. W ramach niej właściciele podanego urządzenia Brother mogą korzystać z usług serwisu technicznego w przypadku wystąpienia usterek lub awarii, o których mowa w umowie. Renomowany producent urządzeń drukujących bierze również na siebie odpowiedzialność za konkretne parametry jakościowe sprzętu, co można traktować jako zabezpieczenie dla prawidłowej pracy sprzętu i jego wysokiej jakości.

Nie istnieje urządzenie całkowicie niezawodne, a rozszerzona gwarancja pozwala na dłuższe korzystanie z usług bezpłatnego serwisu. Otrzymaj 5 lat gwarancji gratis już dziś, korzystając z akcji promocyjnej zorganizowanej przez Brother!

×